Çekici Erzincan - Otlukbeli

Erzincan çekici

Bizler Erzincan  çekici firmaları olarak Erzincan ve merkezli yolda mahsur kalan araçları kurtarmakla yükümlüyüz. Yıllar önce oto araç kurtarma sektörüne girme kararı aldığımızda aslında oldukça küçük bir ekiptik. Yıllar geçtikçe kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimiz ile birlikte aslında kocaman bir ekip olduk. Bugün firmamızda çalışmalarını sürdüren bütün elemanlarımız gerekli bütün yetki belgelerinden geçmiştir. Oto çekici şoförlerimiz k ehliyet belgesine, SRC belgesine, kaskoya ve taşıma vergisine sahiptir. Zaten bu belgelerden birinin eksik olması bile o kişiyi Erzincan  oto çekici firmamızda bulundurmamıza sebebiyet  vermektedir.

Erzincan çekici numarası

Erzincan ve çevresinde yollarda uzman ekiplerimiz ile sabah, akşam, gündüz ve gece demeden hemen hemen her tip aracı son model araç çekicilerimiz ile istediğiniz noktaya taşımaktayız. Çekici araçlarımızın çalışma prensipleri Avrupa standartlarına tamamıyla uygunluk gösterir. Aracınız kazaya karışmışsa yolda kaldıysa hareket etme kabiliyetini getirdiyse bariyerlere çarpmışsa ya da uçurma yuvarlanmışsa çekicilerimize en kısa süre içerisinde yerleştirerek yetkili servisleri teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Çekici araçlarımızın üzerinde bulunan lambaların her biri e belgelidir. E belgeli olmak zorundadır aksi takdirde trafikten geçemez. Bunun yanı sıra trafikte olası bir kazaya sebebiyet vermemek adına bizler Erzincan oto çekici firması olarak dayanıklı halatlar ve kaliteli ekipmanlar tercih etmekteyiz. Erzincan çekici numarası firmalardan firmaya değişkenlik göstermektedir.

Erzincan çekici fiyatları

Haydi sizler de canlı destek hattımızdan Erzincan oto çekici firmamızın ekiplerine ulaşım sağlayın. Sektörde diğer oto çekici firmalarına rakip olarak bizler de Erzincan oto çekici firmalarımızla yerimizi almış bulunmaktayız.
  • Erzincan oto kurtarma firması olarak  oto çekici sektörünün her daim  önde gelen markalarından biri olduk. Olmaya da kaldığımı yerden devam edeceğiz.
  • Biz gün içerisinde  saygıdeğer  ve kıymetli müşterilerimizden onlarca sayısız acil durum çağrıları almaktayız.
  • Erzincan ve çevresindeyseniz bizim için mesafenin yakınlığı, uzaklığı, kilometrenin  uzunluğu hiç önemli bir durum değildir. Direk olarak bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Özellikle belirtmek isteriz ki bütün Erzincan çekici fiyatları güncel piyasa değerindedir.

Erzincan çekici hizmetleri

Bu oto çekici sektöründe dikkat son derece önemli  bir husustur. Eğer çalışanlarımız dikkatini toplamazlarsa ya da olay yerine uykulu bir şekilde gelmiş olurlarsa aracınıza daha çok hasar vermiş olacaklardır. Bu yüzden biz kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarını sürdürmekte olan bütün çalışmalarımıza güleryüzlü, hoş sohbetli, enerjik ve dinç olabilmeleri konusunda bilhassa yıllardır yılmadan, yorulmadan öğüt verdik.

Erzincan oto kurtarıcı

Para her şekilde kazanılır ama güven hemen kazanılacak bir şey değildir ya da para her şekilde kazanılır ama müşteri memnuniyetini kazanmazsak kazandığımız paranın da bir önemi Erzincan oto çekici firmalarımız tarafınca yoktur. Bizler bir ekip olarak çıktık bu yola. Aracınıza herhangi bir müdahale yapmadan önce yine ekipçe takım ruhunu da sahaya yansıtacak şekilde aracınıza müdahale ediyoruz. Şu durumu da çok iyi biliyoruz ki  olası bir durumda kazaya karıştığınızda aracınız belki kısa devre yapabilir. Kısa devre yapan bir aracın mekanizmasından zamanla duman bulutu yayılmaya başlar.  Böylesi bir durumla karşı karşıya kalırsanız hiçbir şekilde araca müdahale etmeden alandan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşın ve derhal bizi arayın.

Erzincan oto kurtarma

Oto çekici sektörü oldukça büyük ustalık gerektiren bir sektördür. Çünkü müşteriler kimi zaman milyarlık kimi zaman milyonluk hatta kimi zamanda trilyonluk araçlarının anahtarını size teslim eder. Size teslim edilen araçlara özenle sanki kendi aracınız gibi bakmanız son derece önemli durumlardan biridir.  Bizler Erzincan oto kurtarma  firması olarak bu sektörde oldukça fazla olaya tanıklık ettik. Müşterilerinin araçlarını alıp kaçanlar, müşterilerinin araçlarını satanlar, kaza yapan araca nasıl olsa hasarlı diye hiç dikkat etmeden çekiciye yerleştirenler,  fahiş fiyat uygulaması yaparak merdiven altı hizmet veren o kadar çok oto çekici firmaları var ki... Üzülerek söylüyoruz ki onlar durmuyorlar. Fakat içinize su serpmek gerekirse bizler kaliteli bir firma olduğumuz için asla merdiven altı firmalara bu sektörde haksız kazanç yapmalarına izin vermeyeceğiz. Dedik, demiştik, diyoruz ve demeye devam edeceğiz. Biz hem sizlerle hem de uzman kadrolarımız ile birlikte kocaman bir aile olduk. Sizler bu ailenin vazgeçilmez bir parçasısınız.

Erzincan  yol yardım

Can ve mal güvenliğiniz için aracınızın patlama ihtimalini de göz önünde bulundurarak aracınızın bulunduğu alandan mümkün olduğu kadar uzağa gitmenizde oldukça fazla yarar vardır. Bunun yanı sıra alanında uzman kadrolarımız olay yerine geldiklerinde planlı ve düzenli  bir şekilde aracınızı bulunduğu ortamdan kurtarır.
  • Genelde eğer aracınızın yolun ortasında bozulmuşsa hareket etmiyorsa ekiplerimiz kısa süre içerisinde aracınızı oto çekici araçlarımıza alarak yolu açmaktadır.
  • Fakat eğer aracınız uçuruma yuvarlanmışsa o zaman ekiplerimiz bir hayli kalabalık bir şekilde olay yerine
  • Dolayısıyla tüm bu anlattıklarımızdan yola çıkarak her zaman siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa süre içerisinde yanıt verebilmek adına mümkün olduğu kadar hazır  ve nazır beklemekteyiz. Erzincan yol yardım işlemlerini bize güveniniz.

Erzincan en yakın oto kurtarma

 Erzincan en yakın oto kurtarma olarak özellikle ifade etmek isteriz ki  ekipmanlarımızın her biri hem çok dayanıklı hem de tam donanımlıdır.   Sizler zaten yolculukta aracınız ile birlikte yaşadığınız bu talihsiz durum ile birlikte bir hayli endişelendiniz, korkuya kapıldınız. Artık aracınızın anahtarını Erzincan oto çekici firmalarımıza teslim ediniz. Gözünüz arkada kalmasın. Sizler sıcak kahvenizi, sıcak çayınızı yudumlarken bizler daha çayınız, kahveniz soğumadan bütün araç çekici işlemlerimizi gerçekleştirelim. Aracınızın bütün gereksinimlerini karşılayacak yeterliliğe sahibiz.  Oto kurtarma firmaları olarak bu sektörde siz kıymetli müşterilerimize en özel ve güzel yolculuklarında kolaylık sağlamayı hedeflemekteyiz.

Erzincan oto çekici firması

Aracınız ile yolculuktayken ansızın bir sorun ile karşılaştığınızda birkaç dakika daha dişinizi sıkın. Bizler siz değerli müşterilerimize söz veriyoruz. Dakikalar içerisinde  her nerede yer alıyorsanız derhal olay yerine intikal etmekteyiz.  İnternet üzerinden resmi web sitelerimizden size en uygun  ve en yakın Erzincan oto çekici firması   oldukça kolay bir şekilde iletişime geçebilme imkanına sahipsiniz. Bizler elimizden gelenin her zaman en kaliteli hizmetini sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Yıllar önce oto çekici sektörüne adım atmamızla birlikte önceliğimiz kaliteyi yakalamak oldu. Kaliteyi yakaladıkça aynı zamanda güvenilir hizmeti de kovalamış olduk. Her ikisine de sahip olduğumuz da artık bizim için Erzincan’ın hangi noktasından acil yardım çağrıları gelmesi dert olmadı Çünkü araçlarımız hızlı Modern ve yenilikçi araçlar kullandığımızdan dolayı araçlarımızın hiçbiri zorlanmadan direkt olarak yanınıza ulaşım sağlıyor.

Erzincan araç çekici

Bizler Erzincan araç çekici firmaları olarak  yazımızın bu kısmında size şu soruyu iletmek istiyoruz. Paranızı sokakta mı buldunuz? Neden basit, güvenilir olmayan, insan sağlığını hiçe sayan oto çekici firmaları ile anlaşma sağlamaktasınız? Müşterilerimiz bizim için son derece önemlidir. Fakat her oto çekici firması müşteri memnuniyetini ön planda tutmaz ve müşteri memnuniyetini ortaya koyacak  çalışmalar yapmaz. Erzincan oto çekici firmamızda siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz pek çok hizmet imkanımız yer alıyor. Yani yalnızca oto çekici sektöründe yer almıyoruz. Aynı zamanda oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım işlemlerini de büyük bir profesyonellikle gerçekleştirmekte ektin rol oynuyoruz.

Erzincan en yakın çekiciler

Oto kurtarma sektöründe bizler Erzincan en yakın çekiciler olarak adeta piyasada çığır atmış bulunmaktayız. Yenilikçi, modern ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde sektörün adeta vazgeçilmez markası olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz. Sorun yok. Artık yollarda bizler de sizlerle birlikte varız. Dağda, bayırda, uçurumda, trafiğin ortasında her nerede kalmış olursanız olun Erzincan en yakın oto kurtarıcı ekiplerimiz dakikalar içerisinde mahsur kalan araçlarınızı kurtarmaya geliyor. Sizler asla acil durumlarda aracınıza can ve mal güvenliğiniz için müdahale etmeyin. Aracınızda olası bir yangın meydana gelebilir. Hemen bizim deneyimli ekiplerimizi arayın. Bizler her türlü olaya karşı gerekli bütün ekipmanlarımızı almış bulunmaktayız. Aracınızın bütün sorumluluğunu uzman kadrolarımız üstlenmektedir. Aynı zamanda yaptığımız işi garantili bir şekilde gerçekleştirmek amacı ile bizler hizmet boyunca  sözleşme ve sigortalı taşıma imkanı sunmaktayız. Yeter ki siz size sunmuş olduğumuz oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetimizden memnun kalın.
Erzincan Çekici Hizmet Bölgeleri
Erzincan Çayırlı Çekici


Erzincan Merkez Çekici


Erzincan İliç Çekici


Erzincan Kemah Çekici


Erzincan Kemaliye Çekici


Erzincan Otlukbeli Çekici


Erzincan Refahiye Çekici


Erzincan Tercan Çekici


Erzincan Üzümlü Çekici


24 Saat Anında Hizmet Hattı

0850 308 89 62