Çekici Elâzığ - Sivrice

Elazığ çekici

Elazığ çekici firmaları her geçen gün artan kalitesiyle ve yenilikçi hizmet anlayışı ile taviz vermemesinden dolayı en çok tercih edilen oto çekici firmalarından biridir. Bizler Elazığ ve çevresinde gerek çevre yollarında gerek şehir merkezlerinde yolda mahsur kalan vatandaşlarımızı araçlarını en güvenli bölgeye çekmek üzere adeta ekiplerimizle birlikte dört bir koldan teyakkuzdayız. Aracınız ile ilgili her ne sıkıntınız var ise en yakın servis noktalarına da götürürüz aracınızın bakım-onarım ve teknik sorunlarına da en kısa süre içerisinde çözüm buluruz. Biz varsak bu sektörde aracınız emin olun güvenilir ellerde. Bu  bağlamda hizmet kalitemiz yıllardan beri kendisini belli etmektedir. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyetini kazanmak

Elazığ  çekici numarası

Elazığ çekici numarası bütün firmaların kendi internet sitesinde güncel olarak yer almaktadır. Sizlerde Elazığ ve çevresinde oto çekiciye ya da yol yardım hizmetine ihtiyaç duyarsanız Elazığ oto çekici firmalarının resmi internet sayfalarında bulunan güncel numaralardan ekiplerimize tek tık ile kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
  • Elazığ oto çekici firmalarının bünyesinde bulunan kaliteli ve dayanıklı ekipmanlar sizde yarı yolda mahsur kalmaktan en kısa süre içerisinde kurtarır.
  • Bütün yol yarım ve araç kurtarma operasyonlarımızda gereksinim duyulan ekipmanların hepsi düzenli olarak belirli aralıklar ile temizlenir ya da yıkanır.
  • Elazığ oto çekici firmaları aynı zamanda hijyen ve temizliğe de ayrı dikkat etmektedir.
  • Hijyen ve temizlik koşulları tam anlamı ile sağlandıktan sonra aracınız size teslim edilir.

Elazığ oto çekici fiyatları

Elazığ oto çekici fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Siz değerli müşterilerimize yalnızca oto çekici fiyatları sunmamak ile birlikte aynı zamanda yol yardım hizmeti de sunmaktayız.
  • Her zaman çözüm odaklı, müşterinin cebinden anlayan bir firma olduğumuz için bütün Elazığ ve çevresindeki oto firmalarını arasanız dahi iddia ediyoruz ki sektörde en uygun fiyatları sunan firma Elazığ oto çekici firmamız.
  • Sizler de en ufak aracınız ile ilgili bir problem yaşarsanız direkt olarak bizlerin deneyimli ekipleri ile sorununuzu paylaşınız.
  • Ekiplerimiz hasar tespit etmek, aracınızı mahsur kaldığı yerden geri çıkarmak üzere dakikalar içerisinde sahaya inecektir.

Elazığ çekici hizmetleri

 Elazığ çekici hizmetleri alanında uzman kadro yapısıyla, çalışkan personelleriyle, başarılı hizmetiyle her geçen gün sektörde varlılığını ve kalitesini daha fazla belli etmektedir. Bizler Elazığ  oto çekici firmaları olarak şu durumu çok iyi biliyoruz ki kaliteli hizmet olmadığı sürece ne aldığımız paradan mutlu oluruz ne de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanırız.  Bizler diğer oto çekici firmaları gibi 5 dakikada iş teslimi yapıp arkamızdan günlerce hatta aylarca müşterilerimizi kötü bir firma olarak konuşturmak istemiyoruz. İşimizi iyi yaparsak her zaman oto çekici ve yol yardım sektörünün sevilen markası oluruz ki olmaya da emin adımlar  ile devam etmekteyiz.

 Elazığ oto kurtarıcı

Kalite denilince ilk akla gelen Elazığ oto kurtarıcı  firmalarımız  kurulduğu günden bu zamana kadar kesinlikle yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeyerek müşterilerin karşısına çıkmıştır. Bizler bu sektörde hala varlığımızı ve ticaretimizi kalitemiz ile buluşturuyorsak emin olun ki bunun en önemli nedeni işimizi büyük bir aşkla  ve sevgiyle yapmamızdan kaynaklanmasıdır. İşimizi ne olursa olsun hangi koşul ve şartlarda olursa yalnızca aşk ile yapmaktayız. İşimizi severek yaptığımızdan dolayı oto çekici sektöründe adeta vazgeçilmez ve kıyaslanamaz ekibi olduk. Biz var oldukça ne bu sektörden ne de siz değerli müşterilerimizi kurtarmaktan vazgeçeceğiz.

Elazığ oto kurtarma

Bizler  Elazığ oto kurtarma ekiplerimiz ile birlikte siz kıymetli müşterilerimize her daim kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi sağlamaktayız.  Özellikle belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz bilgi birikimini oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım işlemlerine fayda  sağlamak üzere harcamaktayız.  
  • Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemli bir durum olmaktadır. Uzmanlaşmış kadrolarımız ile birlikte günümüz  oto çekici sektörünün ihtiyaçlarına en kısa süre içerisinde yanıt verebilmekteyiz.
  • Elazığ oto kurtarma firmamızı kurduğumuz günden bugüne kadar olan süreçte   kalite politikamızdan,  son teknoloji makinelerimizden, alanında deneyimli  kadromuzdan hiçbir zaman ne koşulda olursa olsun asla taviz vermemekteyiz , vermemeye de devam edeceğiz.

Elazığ yol yardım

Elazığ yol yardım firmamızı tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacaksınız. Bu konuda elimizden gelen her zaman en iyisini en iyi şekilde sizlere sunmak için hazır beni hazır bir halde beklemekteyiz. Aracınız sizin kontrolünüz dışında bulmuyorsa aracınızın nakliye işlemlerinin yanı sıra bakımlarının da yapılması gerekmektedir Bu bağlamda ekiplerimiz ile iletişim halinde olmanızı bilhassa istemekteyiz Bunu yanı sıra sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına 7/24 telefonumuza açıktır. Son model tamamen teknolojik yapıya sahip araçlarımızın her birinde kasko zorunluluğu vardır ve bünyemizde taşıma sigortasında bulundurmaktayız .Ekiplerimiz sizlerin acil durum çağrıları doğrultusunda olay yerine intikal ettiği zaman öncelikle yaptığımız plan aracı nasıl sağlam bir şekilde çıkartabilmek oluyor. Eğer aracınız kazaya karışmışsa daha fazla zarar vermemek için büyük bir hassasiyet de kurtarma operasyonu başlatmamız gerekiyor

Elazığ en yakın oto kurtarma

Bilindiği üzere araçlar yalnızca mazot yakmamaktadır. Yalnızca bir araç çekici aracımızın bir yıllık taşıma kaskosu 10.000 liradan başlamaktadır. Dolayısıyla bunların her biri oldukça fazla maliyet gerektirmektedir. Maliyeti yerine getirmeyerek K yetkisi olmayan yetki belgesi almayan, psikotekniği olmayan, kaskosuz, taşıma vergisiz, srcsiz deyim yerindeyse merdiven altı pek çok oto çekici firması sektörde yerini almaktadır. Bizim son model araç büromuzda bütün araçlarımız sıfırdır bizler Elazığ en yakın oto kurtarma  olarak gün içerisinde pek çok farklı model ile karşılaşmaktayız. Kimi araçlar icari araç olurken kimi araçlar karavan olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu noktada sizinle paylaşmamız gereken bir durum var ki her mahsur kalan aracın ayrı bir kurtarılma hikayesi var. Büyük araçlar biraz zor bir şekilde kurtarılırken küçük araçları dakikalar içerisinde mahsur kaldıkları alanlardan kurtarabiliyoruz. Elbette bunlar bizim için farklı bir tecrübe oluyor. Bunun için çok iyi bir çalışma düzeni sağlamış bulunmaktayız.

Elazığ oto çekici firması

Bazı güvenilir olmayan merdiven altı firmalar biz şahidiz ki araçlar nasıl olsa kazaya karışmış, nasıl olsa parçaları kırık diye sağlam parçalarını da hasarlı hale getiriyorlar. Aracınızın anahtarını sizden  aldıktan sonra yetkili şasecilere aracınızı teslim ediyoruz. Şasesindeki problemi kısa süre içerisinde çözdükten sonra tekrar güvenli bir şekilde servise teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde çalışmalarını sürdüren bütün ekiplerimiz profesyonel hizmet vermektedir. İşini bilmeyen hiçbir elemanı firmamızda da bünyemizde de bulundurmamaktayız. Mahsur kalan araçların içerisinde insanlar da olabilir. Bu sebepten dolayı sağlıklı ve mantıklı bir karar almamız gerekmektedir. Aksi takdirde ne yazık ki hem sizin can güvenliğinizi riske atmış oluruz hem de aracınıza daha fazla zarar vermiş oluruz. Bu dikkatsizliğe asla tahammül edememekteyiz. Gelin Elazığ oto çekici firması ile anlaşma sağlayın.

Elazığ araç çekici

Oto çekici sektöründe mesele çekici araçlarına mahsur kalan araçları taşımak değildir. Yani iş taşımakla bitmez. Ekiplerimiz canla başla mücadele ederek arabaları çekici arabalarına sıkı bir şekilde bağlarlar. Harika bir şekilde halatla bağlanmayan arabalar ne yazık ki trafikte devrilerek ya da yola savrularak olası bir zincirleme kazaya neden olabilir. Bunun yanı sıra çekici araçlarımızın şoförleri mümkün olduğu kadar bütün yetkilere sahiptir. SRC belgesi olmayan, k ehliyetine sahip olmayan, kaskosuz sigortasız hiçbir aracı trafiğe çıkarmamaktayız.

Elazığ en yakın çekiciler

Elazığ en yakın çekiciler  firmalarımıza müracaat eden arabalar her zaman standart arabalar olmuyor. Bazı durumlarda da spor arabalar zor durumda yollarda mahsur kalıyor. Eğer hasarlı değilse herhangi bir spor araba bunu taşırken uzmanlarımızın oldukça fazla dikkat etmesi gerekiyor. Yani eğer spor arabada herhangi bir hasar yoksa en yakın Elazığ oto kurtarıcı firmaları araçta hasar olmaması adına bu yüksek maliyetli araçları taşırken daha fazla temkinli olmalı. Daha titiz bir çalışma gerçekleştirmeli. Bunun yanı sıra spor araba da olsa ticari araç da olsa sigortalı taşıma imkanı sunuyoruz.    
Elâzığ Çekici Hizmet Bölgeleri
Elâzığ Ağın Çekici


Elâzığ Alacakaya Çekici


Elâzığ Arıcak Çekici


Elâzığ Baskil Çekici


Elâzığ Merkez Çekici


Elâzığ Karakoçan Çekici


Elâzığ Keban Çekici


Elâzığ Kovancılar Çekici


Elâzığ Maden Çekici


Elâzığ Palu Çekici


Elâzığ Sivrice Çekici


24 Saat Anında Hizmet Hattı

0850 308 89 62