Üzgünüz Bursa ilinde Çekici firması bulunmuyor

Bursa ilinde Çekici firmanız varsa Bizimle Çalışın

Bursa çekici

Bursa oto kurtarma firması olarak seneler önce sektöre merhaba dediğimiz zamandan bu yana Bursa ve çevresinde bulunan o kadar çok sayısız araç kurtardık ki. Bu araçların sayısını saymaya kalksak sanırım yazımız bitmiş olur.
 • Bursa oto kurtarma firması olarak Bursa çekici hizmetinde bu sektörde bir an bile olsun pes etmedik.
 • Yılmadık. Yollarda mahsur kalan araçları kurtarmak için sürekli bir mücadele içerisinde kendimizi bulduk.
 • Yorulduk ama her yorulmamızın arkasında sizlerin hizmetimizden memnun kalması bütün yorgunluğumuzu bir parça olsun hafifletti.

Bursa çekici numarası

Bursa ve çevresinde yolda seyir halindeyken ansızın bir araç sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Böylesi durumlarda sağlıklı bir karar almak çözüm odaklı firmalar ile anlaşma sağlamak elbette zor anlardan biridir. Çünkü ne yazık ki her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işini layıkı ile  yapmayan, maddi kazancı müşteri memnuniyetinin önünde tutan pek çok oto çekici firması varlığını halen sürdürmektedir.
 • Bursa oto çekicisi firması olarak elbette bu firmaları kapatmamız mümkün olmayan bir durum olarak karşımıza çıkar.
 • Bursa oto çekici firması olarak biz bu sorunun da sizler için önüne geçtik. Bursa çekici numarası güncel olarak sitelerimizde yer almaktadır.

Bursa çekici fiyatları

Bursa ve çevresinde bütün oto çekici firmalarından önce acil yardım ihtiyaçlarınıza önce biz koşmaktayız. Paranız cebinizde kalsın. Güvenilir olmayan son derece kalitesiz firmalara paranızı artık kaptırmayacaksınız. Yarı yolda mahsur kalan araçların güvenilir tercihi bu saatten sonra Bursa oto çekici firmalarımız olacak. Şöyle düşünün. Araçlarımız zaten herhangi bir kazaya karıştığında otomatik olarak hasarlı olacak. Hasarlı olan araçların daha fazla hasar almadan ve daha fazla teknik arızaya maruz kalmadan güvenilir bir şekilde en yakın yetkili servise çekilmesi gerek. Piyasada yer alan Bursa ve çevresindeki oto çekici firmaları bu noktada aracınızı  daha hasarlı bir şekilde tamamen güvensiz ve sigortasız yetkili servis yerlerine teslim edebilir. Bursa çekici fiyatları normal piyasa fiyatlarında müşterilerimize sunulmaktadır

Bursa çekici hizmetleri

Bursa oto kurtarıcı firması olarak  özellikle dile getirmek istiyoruz ki Bursa ve çevresinde yer alan oto çekici firmalarından bizi ayıran bir özelliğimiz var. Biz bu sektöre geldiğimiz günden beri sigortamızdan müşterilerimizin can ve yol güvenliğinden, araçların hasarsız bir şekilde en yakın yetkili servise teslim edilmesinden hiçbir zaman taviz vermedik. Bursa çekici hizmetleri  sektöründe bulunduğumuz ve varlığımızı sürdürdüğümüz sürece kesinlikle taviz vermemeye devam edeceğiz.

Bursa Oto Kurtarıcı

Bursa oto kurtarıcı firması olarak sektörde yıllardır varlığımızı ve sürekliliğimizi nasıl ilerlettiğimizi hiç merak ediyor muyuz? Gelin size oto çekici sektöründe  sürekliliğimizin sırrından bahsedelim. Öncelikle bizler Bursa oto kurtarıcı firması olarak bu sektörde paradan daha önemli bir şey kazandık. O da elbetteki güven dolu hizmetimiz. Bugün firmamız ile iletişime geçen bütün müşterilerimiz bizlere gözü kapalı güvendiklerini dile getiriyorlar.  Bu noktada tabii biz de işimizi büyük bir aşkla yapıyoruz.

Bursa Oto Kurtarma

Bursa oto kurtarma firmamız oto çekici sektöründe varlığını sürdürdüğü sürece yolculuğunuzda size kaygı da endişe de uğramayacak.  İş yoğunluğunuzdan,  gündelik telaşınızdan aracınızın bakımını düzenli olarak yaptırmak da zorlanıyor musunuz? Sorun yok çözüm odaklı firmamız sizlerin her daim yardımına koşmaktan büyük bir onur duyar. Aracınızın oto çekici hizmetini yapmanın yanı sıra aynı zamanda yol yardım, mekanik bakım işlemlerini de alanında uzman kadrolarımız tarafından sizlere bütçe dostu uygun fiyatlar ile sunmakta olduğumuzu belirtmek de isteriz. Siz yolculuğunuza kaldığınız yerden can güvenliğiniz en üst düzeyde sağlansın diye bizler işimizi büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sektörde hem oto çekici hem de yol yardım hizmetinde çalışmaya baş koyduğumuzda kurtarılmaz denilen pek çok mahsur kalan araçları sahiplerine kavuşturmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bursa Yol Yardım

Günümüzde ulaşımımızı kolaylaştıran en önemli araçlardan biri de hiç kuşkusuz ki arabalarımızdır. Arabalarımız yeterli bakım ve onarıma tabi tutulmazsa sık sık arızalanma sorunu ile karşı karşıya bırakır. Bunun yanı sıra araçlarınızın yol yardım hizmetinin de düzenli periyotlarla belirli aralıklarla yapılması yol güvenliğiniz açısından oldukça önemli hususlardan biridir. Bizler Bursa ve çevresinde mahsur kalan bütün araçların yol yardım işlemlerini alanında tecrübeye sahip iyi eğitim almış ekiplerimiz tarafından %100 başarı oranında gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz yıllar boyu Bursa yol yardım ve oto çekici hizmeti sayesinde bu zamana kadar hiçbir müşterimiz bizden şikayetçi olmadı. Tam aksine kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimiz ile birlikte birer aile olarak adeta oto çekici ve yol yardım hizmetleri kapsamında sektöre yeni bir çığır açtık.

Bursa En Yakın Oto Kurtarma

Bursa oto çekici firması olarak bizler azmimizden çabamızdan gayretimizden mücadelemizden asla yıllar geçse de üstünden  pes edip vazgeçmedik. Siz değerli müşterilerimiz de lütfen bizden vazgeçmeyin. Bursa en yakın oto kurtarma firmalarımızın deneyimli ekipleri sayesinde sırt sırta verip de yıllardır kurtarmadığımız araç kalmadı. Kimi zaman çamura batan araçları çıkardık, kimi zaman trafikte yan yatan araçları düzelttik. Bunlar bizi yıldırdı mı? Elbette hayır. Değerli müşterilerimiz acil durum hatlarından bizi arayarak kimi zaman uçurumun kenarında mahsur kaldıklarını dile getirdiler. İşte o zaman oldukça duygusal anılar biriktirdik arkamızda. Girilmez denen yollardan girip çıkılmaz denilen yokuşlarda birlikte var olduk. Kurtardığımız her araç sonrasında elbette sohbetleriyle endişelendiren müşterileriyle adeta aile gibi olan ekiplerimiz gözyaşlarını tutamadı.

Bursa Oto Çekici Firması

Gelin yarım kalan yolları birlikte tamamlayalım. Gelin Bursa ve çevresinde mahsur kalan araçlara Bursa oto çekici firması olarak bizler sırt sırta verip kurtaralım.Alanında uzman ekiplerimiz öncelikle titiz, güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmet dahilinde aracınızı istediğiniz konuma çeker daha sonrasında ise gerek gördükleri taktirde aracın arızalarını tek tek detaylı olarak kontrol eder. Bu sebepten dolayı yolda başınıza gelebilecek her türlü aksiliklere karşı artık önlemleri siz değil Bursa oto çekici firması  olarak bizler almaktayız. Kaliteli , güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizden sonra anahtar teslimini yaptıktan sonra geriye size yolculuğunuzun keyfini çıkarmak düşüyor.

Bursa Araç Çekici

Bursa araç çekici firması olarak son model teknolojik ekipmanlarımız ve geniş araç filolarımız sayesinde Bursa’nın hemen hemen her bölgesinde kısa süre içerisinde ulaşım sağlama imkanına sahip olduk. Aslında bu başarılarımızın arkasında duran en büyük etken sizlersiniz. Çünkü biz siz değerli müşterilerimizle ve bünyemizde çalışmalarını sürdürmekte olan personellerimizle birlikte kocaman bir aile olduk.
 • Sizler bu ailenin en önemli parçalarısınız.
 • Bursa ve çevresinde trafikte, yolda başınız sıkıştığı her an tek tıkla bize alo demeniz yeterli.
 • Aracınızın her türlü bakım, onarım, arıza ve yol yardım işlemlerini profesyonel, yenilikçi hizmete dayalı olarak gerçekleştirmekte etkin bir rol oynamaktayız.
 • Değerli müşterimizin güvenliği her zaman bizim için önemlidir.
 • Sizi mağdur etmeden anında yanınızdayız.
 • Oto araç çekici firmamız ile yolda kaldıysanız aracınız bozulduysa, küçük arızalar yaşadıysanız telaşa kapılmadan müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Nerede olursanız olsun biz sizleri buluruz.

Bursa En Yakın Çekiciler

Bursa’nın herhangi bir bölgesinde aracınızla seyir halindeyken aniden kazaya mı karıştınız? Böylesi bir durumda size önerilen tek seçenek aracınızı trafiği kilitlememesi için başka bir bölgeye çekmektir. Hayır endişelenmeyin. Bu noktada sizlerden oldukça yüksek ücretler talep etmiyor. Bursa en yakın çekiciler firmaları sizlerin bütçesini en az sizler kadar düşünmektedir. Çünkü bizler Bursa en yakın çekiciler firmaları olarak  bütçe dostu bir oto çekici firmasıyız.
 • Sizlerden kesinlikle fahiş fiyat talebinde bulunmadık, bulunmayacağımızın sözünün de arkasında yer almaktayız.
 • Bursa ve çevresinde hangi lokasyonda olursanız olun sosyal medya iletişim adreslerinden konumunuzu belirttiğiniz taktirde ekiplerimiz daha fazla trafikte sorun çıkmaması adına derhal olay yerine intikal edeceklerdir.
   
Bursa Çekici Hizmet Bölgeleri
Bursa Büyükorhan Çekici


Bursa Gemlik Çekici


Bursa Gürsu Çekici


Bursa Harmancık Çekici


Bursa İnegöl Çekici


Bursa İznik Çekici


Bursa Karacabey Çekici


Bursa Keles Çekici


Bursa Kestel Çekici


Bursa Mudanya Çekici


Bursa Mustafakemalpaşa Çekici


Bursa Nilüfer Çekici


Bursa Orhaneli Çekici


Bursa Orhangazi Çekici


Bursa Osmangazi Çekici


Bursa Yenişehir Çekici


Bursa Yıldırım Çekici


24 Saat Anında Hizmet Hattı

0850 308 89 62